TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Wielkie wygrane

Data publikacji: 2017-06-02 menuLucjan kupuje w kolekturze zwycięski los! Niestety, wielka wygrana przysparza mu wielu wrogów. Drogie prezenty, nowy dom, być może własny biznes – to wszystko staje się przyczyną zazdrości nawet wśród najbliższych. Kogo zachłanność popchnęła do zbrodni?

W rozlewni wina praca wre. Lucjanowi, który wyszedł z nałogu alkoholowego, nie psuje humoru nawet wizja pracy przez całą noc (fot. TVP)

Jedno uzależnienie zastąpione przez inne? Lucjan marzy o wielkiej wygranej. Nie może oprzeć się pokusie zakupu kolejnej zdrapki. Tym razem tej zwycięskiej (fot. TVP)

Duże pieniądze, to też duże kłopoty. Lucjan ukrywa wygraną przed kolegami. Zawiść może mieć opłakane skutki (fot. TVP)

– Mam dla was prezenty – doświadczony przez życie Lucjan pieniądze chce przeznaczyć na synów i Wiesię! (fot. TVP)

Sielanka trwa krótko. Mężczyzna zostaje napadnięty i dotkliwie pobity. Znalazła go narzeczona, której tłumaczenia nie wzbudzają zaufania (fot. TVP)

Lucjan walczy o życie, a grono podejrzanych jest coraz większe! Siniaki i zadrapania na twarzy starszego syna niepokoją policjantów. Czyżby nastolatek chciał przejąć wygraną ojca? (fot. TVP)

Gdzie duże pieniądze, tam szybkie samochody i piękne kobiety. Była żona Lucjana pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie. Przypadek? (fot. TVP)

Gienek również ma motyw, aby zaszkodzić koledze. Czy niespełniony artysta, byłby zdolny do zbrodni? (fot. TVP)

Ojciec Mateusz po wnikliwym śledztwie bez cienia wątpliwości wskazuje winnego (fot. TVP)