TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Nowe twarze w „Ojcu Mateuszu”

Data publikacji: 2017-08-14 menuOd 31 sierpnia w TVP 1 rusza emisja 18. sezonu „Ojca Mateusza”, jednego z ulubionych polskich seriali. Kolejna odsłona obfitować będzie w poruszające, zawiłe historie, dużą dozę humoru i... nowych bohaterów! Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy kilku z nich.

Kolejny, 18. już sezon o sandomierskich historiach z udziałem powszechnie znanego Ojca Mateusza będzie bawić, zaskakiwać i wzruszać. (fot. TVP/ M. Stokłosa)

Nie zabraknie dobrze znanych i lubianych bohaterów, a nawet pojawią się nowe twarze. Kim są nowi bohaterowie? (fot. TVP/ M. Stokłosa)

Już w pierwszym odcinku pojawi się Mira – miejscowa dentystka, w rolę której wcieli się Ilona Ostrowska (fot. TVP/ M. Stokłosa)

Mira jest żoną sandomierskiego architekta Jana Dłuskiego – w tej roli Marcin Bosak. (fot. TVP/ M. Stokłosa)

Małżeństwo pozornie wygląda na idealne. Kobieta nie wie jednak, że jej mąż miał romans (fot. TVP/ M. Stokłosa)

Andrzeja Najmana zobaczymy jako Andrzeja Hańskiego, właściciela centrum rekreacyjnego. Co połączy mężczyznę z małżeństwem Dłuskich? (fot. TVP/ M. Stokłosa)

Zmiany szykują się także w życiu Natalii – pozna tajemniczego mężczyznę, z którym połączy ją pasja do gotowania. Czy będzie to początek wielkiej miłości? (fot. TVP/ M. Stokłosa)

Kogo jeszcze zobaczymy w nowym sezonie? Przekonajcie się sami już jesienią! (fot. TVP/ M. Stokłosa)