TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Pozory mylą

Data publikacji: 2019-02-22 menu– Kto miałaby znaleźć jej męża, jak nie ksiądz?! – ironicznie spytała Natalia, ale czy nie miała racji? Ojciec Mateusz już po raz 21. wyrusza na ulice Sandomierza, by rozwiązywać kryminalne zagadki. Tym razem bada sprawę tajemniczego zniknięcia antykwariusza i pomaga w rozwiązaniu sercowych problemów bohaterów.

Gałeccy to pogodne i szczęśliwe małżeństwo lubiane w Sandomierzu. Nikt jednak nie wie, jakie problemy skrywają... (fot. TVP)

...dopóki żona nie zawiadamia policji o zniknięciu męża podczas kolacji w restauracji (fot. TVP)

Na szczęście, w tej samej restauracji swoją rocznicę świętowali Ewa z Wojtkiem (fot. TVP)

A przynajmniej tak się wydawało policjantce. Kobieta długo szykowała się na romantyczną randkę, jednak jej ukochany wcale nie zaprosił jej z tej okazji (fot. TVP)

– On jest młody, ma inne oczekiwania, po co mu kobieta z bagażem – Ewa zastanawia się nad przyszłością związku z lekarzem (fot. TVP)

Tymczasem policjanci z pomocą ojca Mateusza badają sprawę potężnego długu, jaki małżeństwo antykwariuszy zaciągnęło u podejrzanej firmy (fot. TVP)

Według babci, winnym zniknięcia mężczyzny jest kryzys wieku średniego. – Mówię wam, że on już się opala na riwierze! – twierdzi kobieta. Ma rację? (fot TVP)

Ksiądz Żmigrodzki również zauważa dziwne zachowanie kobiety, a raczej brak pewnych zachowań... (fot. TVP)

Ślad znaleziony przez policję prowadzi do wysokiej blondynki, której nie widział nikt, oprócz Ewy (fot. TVP)

Gdzie tak naprawdę przebywa antykwariusz i kto poleci na francuską riwierę? Ojciec Mateusz po raz 21. ma przed sobą masę zagadek do rozwiązania! (fot. TVP)